PROBLEMY SKÓRNE - JAK WALCZYĆ Z TRĄDZIKIEM I INNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI JAK WALCZYĆ Z TRĄDZIKIEM I INNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI DZIĘKI ZDROWEJ FLORZE JELITOWEJ

Prawdopodobnie miałeś do czynienia z problemami skórnymi w pewnym momencie swojego życia. Ale jeśli nawet najdroższe produkty kosmetyczne nie pomagają, problemem może być flora jelitowa, ponieważ niezdrowe jelita są przyczyną wielu znanych problemów skórnych.

WPŁYW JELIT NA CERĘ

To, jak dobrze traktujesz siebie i swoje ciało, często widać po szybkim spojrzeniu na twarz. Niezdrowe jedzenie, zbyt mało snu lub jeden lub dwa drinki za dużo w ostatnim czasie zwykle skutkują bladą, ziemistą, suchą, zmęczoną i pozbawioną blasku skórą. Nawyki związane ze stylem życia odciskają swoje piętno na naszej skórze. Ale to samo dotyczy zdrowia naszych jelit. Nasz układ odpornościowy powinien być łącznikiem między jelitami a skórą. Na przykład żywność o wysokiej zawartości cukru i stres sprzyjają procesom fermentacji w jelitach, które wypierają dobre bakterie. W rezultacie w jelitach osadzają się szkodliwe patogeny i grzyby. Prowadzi to do problemów jelitowych, a później do chorób skóry.

Badania dowodzą tego związku. Osoby z problemami skórnymi, takimi jak trądzik, neurodermit, trądzik różowaty itp. często mają zmienioną florę i barierę jelitową. Ale psychika również odgrywa ważną rolę, ponieważ szczególnie w stresujących czasach lub braku równowagi psychicznej, żołądek może się zbuntować.

OCET JABŁKOWY PRZECIWKO NIECZYSTEJ SKÓRZE

MOGĘ GO RÓWNIEŻ STOSOWAĆ ZEWNĘTRZNIE

Ocet jabłkowy może nie tylko pomóc jako suplement diety od wewnątrz - rozwija również swoje działanie od zewnątrz. W ten sposób można osiągnąć wspaniałe rezultaty dla skóry, ponieważ wiele korzyści wynika z zastosowania zewnętrznego. Zawartość kwasu ma działanie oczyszczające, szczególnie w przypadku skóry tłustej i skłonnej do trądziku i wyprysków. Ogólnie rzecz biorąc, ocet jabłkowy oczyszcza skórę. Wystarczy od czasu do czasu używać go rozcieńczonego wodą jako toniku.

Ale uwaga: zawsze używaj potem kremu z filtrem przeciwsłonecznym, ponieważ jego aplikacja może sprawić, że skóra będzie bardziej wrażliwa.

NASZE NIEDŹWIEDZIE PRZECIWKO TRĄDZIKOWI I SPÓŁCE.

Nasze witaminy Trust Your GUT z octem jabłkowym mogą wspierać zdrowie jelit jako naturalny prebiotyk.