CZYNNIK KOBIECY

PRZEZ KOBIETY DLA KOBIET

Cześć! Jesteśmy Lena i Laurence z Monachium. Jako "Working Mums", od dawna sięgamy w codziennym życiu po małych pomocników w postaci ukierunkowanych suplementów diety.

Zauważyliśmy jednak, że istniejące produkty wydawały się w jakiś sposób nie na czasie. Zaczynając od zbędnych sztucznych dodatków, takich jak wypełniacze, środki antyadhezyjne i barwniki, takie jak kontrowersyjny dwutlenek tytanu, poprzez zakurzoną prezentację produktu, która bardziej przypomina gorzkie lekarstwo niż pozytywną rutynę piękna, której wszyscy szukamy.

Tak narodziły się Bears with Benefits: produkt kosmetyczny, który jest zabawny i może być łatwo i przyjemnie zintegrowany z codziennym życiem. Wolne od alergenów, w miarę możliwości wegańskie, dostępne z cukrem lub bez oraz bez sztucznych barwników lub aromatów.

MOC DLA TWOJEGO PIĘKNA!

Twoja Lena & Laurence

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

Nasze receptury są opracowywane w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nie stosujemy zbędnych substancji, takich jak środki antyadhezyjne i wypełniacze, ani alergenów, takich jak laktoza i gluten. Zamiast tego koncentrujemy się na składnikach o naukowo udowodnionym działaniu. Kliniczne badania potwierdzają skuteczność poszczególnych składników i receptur. Używamy wyłącznie naturalnych barwników spożywczych i naturalnych aromatów. Aby zapewnić optymalną biodostępność, uzupełniamy nasze kompleksy witamin piękna olejem kokosowym.

Ciemne opakowanie chroni wrażliwe witaminy przed światłem, aby zapewnić stabilność przez jak najdłuższy czas. Używamy w 100% PET z recyklingu, bez użycia dziewiczego plastiku.

Ponieważ Twoje piękno pochodzi z wewnątrz i zaczyna się od uśmiechu na Twojej twarzy.

OPRACOWANE FARMACEUTYCZNIE

NAUKA SPOTYKA SIĘ Z PASJĄ

Wszystkie nasze receptury są oparte na badaniach naukowych i głębokim zrozumieniu, w jaki sposób mikroelementy wpływają na skórę, włosy, ciało i nasze ogólne poczucie piękna i dobrego samopoczucia.
Jednocześnie świadomie chcieliśmy, aby nasze witaminy piękna smakowały wyśmienicie i były zabawą w dbaniu o urode, zamiast sugerować nieprzyjemne zmiany, poświęcenie i ciężką pracę.

Nasza misja jest w gruncie rzeczy bardzo prosta:

Wierzymy w Twoje naturalne i indywidualne piękno.
Chcemy zaoferować Tobie jak najlepsze produkty, aby rozświetlić ją od środka.

Spróbuj teraz