Codziennie otrzymujemy wiele pytań dotyczących "prawidłowego" odżywiania się. Odpowiadając na te pytania, korzystamy z wiedzy i naszego zespołu z zakresu medycyny żywieniowej, farmacji, usług kosmetycznych i pielęgniarstwa oraz zawsze jesteśmy na bieżąco aktualnego stanu badań naukowych.

DIETETYK

DR. MED. ANNE LATZ

Nasza lekarka zespołu i dietetyk dr.med. Anne Latz, jest osobiście zaangażowana w realizacji Twoich indywidualnych celów w zakresie urody, wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie oraz wspiera nas wraz z zespołem farmaceutów w rozwoju naszych kompleksów witaminowych dla urody.

Chcesz dokładnie wiedzieć, jakich mikroelementów potrzebuje Twój organizm, aby prowadzić zdrowy i zrównoważony tryb życia?

Dr.med. Anne Latz opracowała w tym celu nasz program Beauty & Nutrition Check-up. Odpowiedz na serię pytań dotyczących Twojego stylu życia i otrzymaj swój osobisty, darmowy e-book.
To zajmuje tylko 2 minuty!

DIETETYK

NASSIM JAMALZADEH

Dietetyk Nassim ukończyła studia magisterskie z zakresu żywienia i biomedycyny na Uniwersytecie Technicznym w Monachium i jest ekspertem w dziedzinie medycyny żywieniowej i prawa żywnościowego.

Nassim jest do Twojej dyspozycji w każdy piątek, aby udzielić pomocnych wskazówek i porad dotyczących naszych produktów, sposobu ich przyjmowania oraz innych pytań dotyczących odżywiania się!

Zarezerwuj teraz bezpłatną 15-minutową konsultację
lub napisz wiadomość na WhatsApp pod numerem:  +49 (0)157 39249348

SPRÓBUJ TERAZ