Nasze produkty opracowujemy i tworzymy wspólnie z renomowanymi ekspertami w dziedzinie żywności oraz farmaceutami w Niemczech. Nasze składniki są kluczowe dla naszych preparatów, dlatego też starannie dobieramy je pod kątem siły działania i naturalności. Pomijamy wszystko inne. Dlatego też nasze misie nie zawierają dwutlenku tytanu, wypełniaczy, substancji przeciwzbrylających ani innych zbędnych sztucznych dodatków. Stosujemy wyłącznie naturalne aromaty i naturalne barwniki spożywcze, unikamy pestycydów i wykorzystywania inżynierii genetycznej.

POTRZEBUJEMY WIĘCEJ WITAMINY F

STWORZONE PRZEZ KOBIETY DLA KOBIET

Szczególnie kobiety przechodzą przez wiele różnych i ekscytujących etapów życia, takich jak ciąża lub karmienie piersią, zmiany hormonalne, menopauza lub stresujące codzienne wydarzenia, które zwiększają zapotrzebowanie na pewne składniki odżywcze. Podczas tych szczególnych chwil nasza dieta często nie jest traktowana tak priorytetowo, jak powinna. W tym przypadku dobrze dobrany suplement diety może być doskonałym wsparciem w każdej sytuacji życiowej.

WIEDZA MEDYCZNA

ZAPYTAJ DOKTORA

Ilość informacji na temat odżywiania jest ogromna i często sprzeczna. Trudno jest śledzić wszystko na bieżąco. Dlatego polegamy na doświadczeniu dr Anne Latz, która doradza we wszystkich kwestiach związanych z odżywianiem i urodą w oparciu o standardy naukowe.Ponieważ w naszej pracy skupiamy się na rzeczywistych wynikach. I nie składamy fałszywych obietnic.Chcesz wiedzieć dokładnie, jakich mikroelementów potrzebuje Twój organizm, aby prowadzić zdrowy i zrównoważony tryb życia?

DLACZEGO SUPLEMENTACJA?

NIC NIE ZASTĄPI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Suplementy diety, jak sama nazwa wskazuje, mają uzupełniać zbilansowaną dietę i zdrowy tryb życia - nie zastępować ich.

dr med Anne Latz:Liczne badania wykazują, że tak zwana "dieta zachodnia" zazwyczaj nie spełnia wymogów zrównoważonej diety. W szczególności wstępnie przetworzona żywność często zawiera dużo cukru i ma niską zawartość składników odżywczych. Wprowadzenie ukierunkowanej suplementacji żywieniowej może pomóc w wyeliminowaniu niedoborów.

Obserwuj nas na Instagramie