KIEDY NALEŻY PRZYJMOWAĆ ŻELKI NA WŁOSY?

Wszędzie jesteśmy konfrontowani z ideałami piękna - czystą skórą, sześciopakiem i długimi, obszernymi włosami. Aby je osiągnąć, na rynku oferowane są obecnie niezliczone produkty. Witaminy do włosów to tylko jeden z wielu małych pomocników, które mogą przyczynić się do pełniejszej i bardziej lśniącej grzywy. Dołączają one do grona szamponów, odżywek, kuracji, domowych środków i innych suplementów diety. Ale co dokładnie mogą zrobić gumowe misie do włosów? Czy to naprawdę może być takie proste? Przekąska i poprawa wyglądu włosów w tym samym czasie? Dziś powiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę, próbując żelków do włosów i jaki mają potencjał.

CZY WITAMINY NA WŁOSY NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ?

Odpowiadając na pytanie: Oczywiście, jest w tym coś więcej niż tylko podjadanie żelków i czekanie. Nikt nie będzie miał ładniejszych włosów z dnia na dzień tylko dlatego, że wypróbował niektóre z naszych Ah-mazing Hair Vitamins. Dobre rzeczy wymagają czasu i dotyczy to również suplementów do włosów. Ale, i to jest najważniejsze: stosując nasze żelki do włosów, możesz zapewnić swoim włosom warunki, których potrzebują do zdrowego wzrostu i doskonałego połysku. Tworzysz podstawę z pomocą żelków - więc powinno być jasne, że nie powinieneś zapominać o pielęgnacji i, na przykład, ochronie przed ciepłem. Równie ważny dla pięknych włosów (i nie tylko włosów!) jest zdrowy tryb życia, ponieważ żywność również dostarcza wielu cennych witamin, które mogą przybliżyć nas do spełnienia marzenia o pięknych włosach.

Warto również wiedzieć, że gummi misie do włosów nie są cudownym lekiem. Nie zamienią cienkich włosów w obszerną grzywę, a prostych w kręcone. Niemniej jednak warto rozważyć zapewnienie własnym włosom optymalnych warunków do uzyskania blasku i pełni dzięki naszym misiom.

 

 CO NASZE WITAMINY MOGĄ ZROBIĆ DLA WŁOSÓW?

Gumisie są popularne nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dbających o zdrowie dorosłych, w formie bogatych w witaminy suplementów diety. Oznacza to, że jedząc je, dostarczasz swojemu organizmowi witamin, które mogą sprawić, że poczujesz się lepiej, Twoja skóra będzie gładsza, a włosy zdrowsze. Smakują również wyśmienicie, więc prawie nie zauważysz, że nie jesteś "tylko" przekąską.

Każdy, kto chce przyjmować suplementy diety w postaci żelków na włosy, powinien przede wszystkim upewnić się, że nie zawierają one żadnych zbędnych, sztucznych dodatków czy barwników, a raczej skupić się na grupie witamin z grupy B jako składników. W szczególności biotyna (B7), która jest również powszechnie nazywana witaminą włosów, ma pozytywny wpływ na metabolizm, a tym samym może poprawić wypadanie włosów i stymulować wzmocnienie cebulek włosowych. Ponadto, pozytywny efekt uboczny: łożysko paznokcia może również odrastać silniej i szybciej. Powodem tego jest fakt, że biotyna wspomaga tworzenie białek keratynowych, które są budulcem naszej skóry i włosów. B3, B5 i B6 wzmacniają włosy, a także zmniejszają wydzielanie sebum, co może być interesujące dla osób, które mają tendencję do przetłuszczania się włosów.

Witamina C, podobnie jak biotyna i kwas foliowy, również wspomaga wzrost włosów. Zapewnia ona prawidłową pracę naczyń krwionośnych. Oczywiście wpływa to również na naczynia krwionośne na skórze głowy, co z kolei może skutkować intensywniejszym wzrostem włosów.

 

 DLA KOGO WARTE SĄ GUMY DO WŁOSÓW?

Mali pomocnicy są wartościowi dla każdego, kto ma przerzedzone włosy lub chce zapobiec ich wypadaniu, a jednocześnie zapewnić zdrowy odrost włosów. Dzięki odpowiedniej kombinacji witamin, które wzmacniają włosy od wewnątrz, zbilansowanej diecie i dobrej pielęgnacji włosów (oszczędne stosowanie prostownic i lokówek, ochrona przed wysoką temperaturą itp.), nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać zdrową grzywę. Ważne: Wszystkie nasze wskazówki odnoszą się do długotrwałego przyjmowania witamin na włosy. Jeśli przyjmujesz witaminy tylko przez tydzień, nie zauważysz żadnych różnic, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby zareagować na dodatkową podaż w postaci zdrowego wzrostu włosów.

KTÓRA WITAMINA DLA JAKIEGO RODZAJU WŁOSÓW?

Wybierając gumy do włosów, należy kierować się obecnością witamin z grupy B - w szczególności biotyna jest absolutnie wszechstronna, jeśli chodzi o zdrowe włosy. Ogólnie rzecz biorąc, te witaminy na włosy są odpowiednie dla każdego rodzaju włosów. Na przykład nasze Ah-mazing Hair Vitamins zawierają 5000 mcg biotyny w każdej porcji: Ciao wypadanie włosów i witaj piękna czupryno - przetestuj już teraz!