Który miś na dany problem skóry?

Jak już wiesz, mamy ogromny wybór produktów do pielęgnacji skóry. 

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjaśnimy teraz, który produkt jest najbardziej odpowiedni dla danej potrzeby pielęgnacyjnej:

BORN THIS WAY WITAMINY MŁODOŚCI Z KOLAGENEM I KWASEM HIALURONOWYM

Nasze witaminy Born this Way YOUTH Vitamins zawierają opatentowane peptydy kolagenowe VERISOL®, kwas hialuronowy, koenzym Q10, witaminę C i witaminę E. Stwierdzono, że kwas hialuronowy nawilża i ujędrnia skórę. Nie należy jednak lekceważyć również działania koenzymu Q10. Koenzym Q10 jest odpowiedzialny za odnowę komórek i wzmocnienie tkanki łącznej, a tym samym za redukcję zmarszczek i elastyczną skórę. Wraz z witaminami C i E, działanie opatentowanych peptydów kolagenowych VERISOL® jest wzmocnione, co zapewnia gładszą i młodziej wyglądającą skórę.

Szczególnie polecamy misie tym, którzy chcą mieć jędrną skórę i zapewne mają tendencję do przesuszania się skóry.

Misie nie zawierają cukru i smakują pysznie - jak wiśnie. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się spożywanie 4 sztuk dziennie.

Born This Way Youth Vitamins

BOOTYLICIOUS WITAMINY Z KOLAGENEM & OPC

Nasze witaminy Bootylicious SHAPE Vitamins zawierają przede wszystkim opatentowane peptydy kolagenowe VERISOL® i OPC (= oligomeryczne proantocyjanidyny) z ekstraktu z pestek winogron. Dodatkowo nasze misie wzbogacone są o witaminę C i E, gdyż obie witaminy optymalnie wspomagają działanie kolagenu i OPC. Witamina C jest ważna dla metabolizmu tkanki łącznej, tj. procesu sieciowania kolagenu i elastyny. Razem przyczyniają się do pięknej skóry na całym ciele i naprawdę pokazują swoje zalety!

Szczególnie polecamy misie tym, którzy chcą wzmocnić swoją tkankę łączną.

Misie nie zawierają cukru i są pysznie owocowe. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się spożywanie 4 sztuk dziennie.

Bootylicious Shape Vitamins

 

WITAMINY PRZECIWSŁONECZNE - BEACH GUARD SUN - Z KOMPLEKSEM Z CZERWONEJ POMARAŃCZY

Witaminy Beach Guard SUN zawierają opatentowany RED ORANGE COMPLEX™ oraz antyoksydanty: witaminę E i witaminę C. RED ORANGE COMPLEX™ jest pozyskiwany z soku trzech pigmentowanych odmian sycylijskiej pomarańczy krwistej (Moro, Tarocco i Sanguinello), które rosną wyłącznie na określonym obszarze wokół najbardziej aktywnego wulkanu w Europie - Etny. Dodatkowo RED ORANGE COMPLEX™ zawiera antocyjany, kwasy hydroksycynamonowe i flawanony. Wraz z przeciwutleniaczami, witaminami C i E, wspomaga redukcję stresu oksydacyjnego w celu ochrony skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV (zaczerwienienie skóry). RED ORANGE COMPLEX™ jest również stosowany do kontroli hiperpigmentacji (produkcji melaniny) i fotostarzenia się skóry. Zaobserwowano potwierdzoną klinicznie poprawę wyglądu i jednorodności opalenizny skóry.

Szczególnie polecamy misie tym, którzy potrzebują ochrony przeciwsłonecznej również od wewnątrz.

A co najlepsze: misie są wegańskie, bez cukru i smakują wybornie jak oranżada. Zalecamy 2 sztuki dziennie dla uzyskania optymalnego efektu.

I NA KONIEC - WITAMINY MŁODOŚCI - HEY FLAWLESS YOUTH

Nasze nowe witaminy Hey Flawless YOUTH zawierają opatentowany kompleks fitoceramidów, kwas hialuronowy, cynk i witaminę C. Produkt ten został opracowany na życzenie naszych klientów i różni się od innych naszych produktów do pielęgnacji skóry na bazie kolagenu (Born This Way & Bootylicious). Witaminy zawierają opatentowane fitoceramidy roślinne, co czyni je wysoce skuteczną wegańską alternatywą dla naszego poprzedniego bestsellera przeciwstarzeniowego opartego na opatentowanych peptydach kolagenowych pochodzenia zwierzęcego VERISOL®. Specjalnie opracowana formuła poprawia elastyczność, sprężystość i nawilżenie skóry, aby zachować jej młodzieńczą świeżość i wspierać naturalne piękno od wewnątrz. Kwas hialuronowy ma właściwości nawilżające i ujędrniające skórę. Nie należy jednak zapominać o działaniu cynku. Cynk pełni funkcję w procesie podziału komórek i przyczynia się do utrzymania prawidłowej kondycji skóry. Wraz z witaminą C, efekt ten jest wzmocniony przez opatentowany kompleks fitoceramidów, co zapewnia gładszą i młodziej wyglądającą skórę.

Misie polecamy szczególnie tym, którzy chcą poprawić elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry, a nie chcą stosować produktów pochodzenia zwierzęcego. 

A co najlepsze: misie są wegańskie, nie zawierają cukru i smakują przepysznie truskawkowo. Zalecamy 2 sztuki dziennie dla uzyskania optymalnego efektu.

Hey Flawless Youth Vitamins