Czy biotyna może sprawić, że rzęsy i brwi staną się gęstsze?

 Jak już wszyscy wiedzą, biotyna jest bardzo ważna dla wzrostu włosów. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowej kondycji włosa. Stymuluje wzrost komórek i inne procesy metaboliczne w organizmie, a także jest niezbędna do budowy keratynowej struktury włosów. Często zapomina się jednak, że biotyna może mieć również wpływ na brwi i rzęsy.

Kto nie chciałby mieć gęstych brwi i długich, pełnych rzęs? Dzięki regularnemu przyjmowaniu biotyny można to osiągnąć bardzo szybko, a przy odrobinie szczęścia nie trzeba sięgać po drogie serum.

Jeśli więc chcesz wzmocnić swoje włosy od wewnątrz, powinnaś rozważyć przyjmowanie biotyny. Można to osiągnąć na przykład dzięki pokarmom zawierającym biotynę, takim jak soczewica, soja, jaja, orzechy lub banany (więcej informacji na temat tego, które produkty zawierają biotynę, można znaleźć tutaj). Inną możliwością jest uzupełnianie biotyny w postaci suplementów diety.

Ah-Mazing Hair Vitamins von BEARS WITH BENEFITS

Nasze Ah-Mazing Hair Bears są idealnym suplementem, jeśli nie udaje Ci się dostarczyć wystarczającej ilości biotyny w diecie. Są one również dostępne w wersji bez cukru. Ich wysoce skoncentrowany kompleks witamin piękności, przeznaczony do utrzymania prawidłowego stanu włosów, skóry i paznokci, zawiera niewiarygodną ilość 5 000 mcg biotyny na jednego misia.